Digitális munkarend

Tisztelt Szülők!

Kérem, amennyiben gyermekük felügyeletét nem tudják megoldani 8-16 óra között (elsősorban egyedülálló dolgozók), szíveskedjenek telefonon (438-505 vagy osztályfőnök) jelezni még amai nap folyamán. Az intézményben indokolt esetben kiscsoportos felügyeletet tartunk. Továbbá tájékoztatom Önöket, hogy minden osztály számára facebook-csoportot hozunk létre, ahol online fogjuk a tananyagot és egyéb információkat küldeni, ezen kívül a KRÉTA-felületen is elérhetővé tesszük ugyanezeket. Szíveskedjenek ezeket a felületeket rendszeresen használni, ill. ellenőrizni, hogy gyermekük elvégezze a kiküldött feladatokat!Akik nem rendelkeznek online elérhetőséggel, számukra jelenleg folyik a feladat megoldását célzó munka, senki nem marad tanulnivaló nélkül! Keressük a megoldást az étkeztetéssel kapcsolatosan is, tanulók egyelőre az intézmény területére nem léphetnek be,hamarosan ezzel kapcsolatosan is fogunk információkat nyújtani. Minden szülőtől és gyermektől türelmet és felelős magatartást kérek!

Elérhetőség: botasuli@gmail.com

Szipoláné Kriston Judit