Kövér Lászlóné

Az interjú készült: 2012. 02. 17.

• Kedves Tanító néni! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Kövér Lászlónénak hívnak, a helyi általános iskolában tanítok, jelenleg a 3.a osztályfőnöke vagyok. Szabadidőmben szívesen olvasok, rejtvényt fejtek és kertészkedem.
  • Mondana nekünk valamit családjáról és szabadidejéről?
  • Családomról nem szívesen beszélek, bár ha megkérdeztétek, azt tudom elmondani, hogy szüleimet 20 éve veszítettem el, férjemet 8 éve, így fiammal élek együtt. Gábor a tanulmányait most fejezte be a Károly Róbert főiskolán, jelenleg munkát keres.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézmény dolgozóiról és az idejáró gyerekekről?
  • Az iskolában jól érzem magam, minden percet élvezek, amit az osztályommal tölthetek.
  • Vannak-e tervei a jövőre nézve az iskolánkkal és a tanítványaival kapcsolatban?
  • Az iskolával és a tanítványaimmal kapcsolatban különösebb terveim nincsenek. Az iskolánkat szeretném minél otthonosabbá tenni a különféle dekorációimmal, tanítványaimmal pedig minél jobb kapcsolatot ápolni.
  • Szívesen.