Czeber László

Az interjú készült: 2012. 02. 17.

• Czeber László

Kedves Tanár úr! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!

• Lassan 20 éve tanítok itt, ebben az iskolában. Érdekes dolog az, amikor már a volt tanítványaim gyerekeit is taníthatom.
  • Mondana nekünk valamit családjáról és szabadidejéről?
  • Több mint 3 éve ismerkedtem meg feleségemmel, Ritával, és nevelt lányunkkal, Nikolettel. Jelenleg is Sátán élünk, mindhárman tanítunk és tanulunk. Szabadidőnkben kirándulni, játszani szoktunk. Szeretek még olvasni, „szerelni”, javítani, főzni, sütni.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézmény dolgozóiról és az idejáró gyerekekről?
  • Az intézményben és a faluban is szinte már mindenkit ismerek, jobban, mint a szülőhelyemen, jó kapcsolatot alakítottam ki a kollégákkal is. A gyerekek pedig mindenhol gyerekek, vannak jobbak-rosszabbak is közöttük.
  • Vannak-e tervei a jövőre nézve az iskolánkkal és a tanítványaival kapcsolatban?
  • Jelenleg a 8. osztálynak vagyok osztályfőnöke, az év végéig elég sok feladatunk van a továbbtanulással, ballagással kapcsolatban, ezek véghezvitele a legfontosabb most ebben a félévben.
  • Nagyon szívesen.