Jéney Szabolcsné

Az interjú készült: 2012-02-17

• Kedves Tanító néni! Egy rövid interjút szeretnénk Önnel készíteni. Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Jéney Szabolcsnénak hívnak, 30 éves vagyok. 7 évvel ezelőtt Borsodbótán laktam, aztán férjhez mentem, és azóta Upponyban élek a férjemmel. 8 éve tanítok itt, Borsodbótán.
  • Mondana nekünk valamit családjáról és szabadidejéről?
  • A férjem erdészként dolgozik. Szabadidőmben szeretek főzőcskézni és sütögetni. Szeretem a jó könyveket. Ha tehetem, szívesen olvasom kedvenc íróm, Leslie L. Lawrence könyveit.
  • Hogyan érzi magát ebben az iskolában? Mit gondol az intézmény dolgozóiról és az idejáró gyerekekről?
  • Nagyon jól érzem magam ebben az iskolában. Különösen jó érzéssel és büszkeséggel tölt el, hogy ott taníthatok, ahol valaha én is a padot koptattam. A kollégák és az iskola többi alkalmazottja is nagyon segítőkészek, mindenben lehet rájuk számítani, lelkiismeretesen végzik munkájukat. Nagyon büszke vagyok az ide járó gyerekekre, mert a tanulóink minden tanévben kimagasló eredményeket érnek el a különböző sport- és tanulmányi versenyeken.
  • Vannak-e tervei a jövőre nézve az iskolánkkal és a tanítványaival kapcsolatban?
  • Terveim és céljaim mindig vannak. Ami állandóan a szemem előtt lebeg az, hogy a tanítványaimat a megfelelő útra terelgessem és segítsem őket a tanulmányaikban.
  • Nagyon szívesen.