Horváth Béláné

Az interjú készült: 2010. 06. 06.

• Kedves Mónika néni! Kérem, mondjon magáról pár szót az iskolaújság olvasóinak!
  • Horváth Béláné Mónika néni vagyok, Borsodbótán élek férjemmel és három gyermekemmel, 2 fiammal és 1 lányommal: Béci, Erik, Alexandra.
  • Mónika néni pedagógiai asszisztensként dolgozik iskolánkban. Milyen kihívásokat lát ebben a munkában?
  • Már lassan 8 éve itt dolgozom az iskolában, célom, hogy minden gyereknek tudjak segíteni az iskolai munkájában.
  • Mit gondol az idejáró gyerekekről, az itt dolgozó nevelőkről, egészében az intézményről?
  • Mivel idevalósi vagyok, és minden gyereket ismerek, így bizalmat kapok tőlük, ezért ez megkönnyíti a munkámat. A nevelők közt vannak olyanok is, akik engem is tanítottak, sőt még régi osztálytársam is akad köztük, ezért jól kijövök velük. Az új kollégákkal is jól megértjük egymást.
  • Vannak-e tervei a jövőre nézve?
  • Szeretném még fejleszteni tudásomat, hogy több segítséget tudjak nyújtani az idejáró gyerekeknek.
  • Köszönjük, hogy időt szakított ránk!
  • Szívesen!